Truhlářství Karel Bauer | Vchodové dveře

Úvod » Výrobky » Dveře »

Vchodové dveře

Vstupní dveře dotvářejí atmosféru a bezpečí. Díky spojení vynikající tepelné i zvukové izolace s přirozenou krásou dřeva jako tradičního materiálu se tyto dveře stanou dominantou Vašeho domova. Vstupní dveře jsou nabízeny ve 2 konstrukčních řadách a v mnoha typech a provedení.

Vchodové dveře - rámová konstrukce

Vchodové dveře v klasickém designu v profilech IV68, IV78, IV90


Dveře se vyrábíme z několikavrstvých lepených smrkových hranolů a to ve dvou kvalitách. Buď s podélně napojovanou nebo nenapojovanou lamelou. Na rámovou konstrukci křídla jsou použity hranoly z vícevrstvým lepeným středem tzv. sendvičové hranoly, jež zvyšují tvarovou stálost dveří. Jejich součástí je hliníkový práh a těsnění. U profilu dveří IV78 a IV90 je dvoustupňové těsnění ve standardním provedení dveří. Rám dveří může být doplněn o boční nebo horním světlík

Jsme také chopni vyrobit a dodat dveře do ocelové zárubně (toto provedení pouze z masivního smrku.

Ukázka rámové kontrukce dveří :

Do rámové konstrukce dveří můžeme vkládat příčky od 60mm do 120 mm pohledové šíře v sestavách nebo v různých tavrech . Vzniklé pole můžeme vyplnit sklem čirým / sklem s ornamentem nebo PÚ výplní (viz. materiál) která je tepelně izolační a může se různě drážkovat či frézovat.

 Dveře lze osadit bezpečnostním kování dle výběru zákazníka :

 užitečné odkazy :

www.twin.cz, www.kliky-mt.cz , www.cobra-cz.cz , www.actservis.cz

 

Vchodové dveře - sendvičová konstrukce

  Vchodvé dveře - dveřnice ( dveřní panel Hladký )


Hladká konstrukce křídla dveří o síle 68,78,90 mm. Křídlová konstrukce je oboustranně zaklopena překližkou a její střed je vyplněn PUR pěnou. Pro zpevnění křídla je rám vyztužen ocelovým profilem. Tato konstrukce umožňuje vyřezání různých otvorů, jež jsou zaskleny izolačními dvojskly a trojskly. Designově zajímavým prvkem jsou rýhy (frézování), které mohou být vyfrézovány do překližkové desky, což vytváří dojem palubkových dveří. Dveřovka vyniká hlavně tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68,78,90 mm, vyrobená z třívrstvého a čtyřvrstvého eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a celoobvodové těsnění.U dveří profilu IV78 a IV90 jsou těsnění dvě. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem.

Tento typ dveří lze dodat s překrytím externí strany hliníkovým systémem.

Provedení :

Model COMPACT

* povrch dýhovaná vodovzdorná překližka nebo vodovzdorná MDF
* určeno pro výrobu hladkých dveří * ( platí jen pro dveře v barvách dle vzorníku RAL)

Model COMPACT DESIGN

* povrch dýhovaná (smrk,borovice,dub,modřín) vodovzdorná překližka 9mm - frézovatelná do hloubky cca 4mm

Model EXKLUSIV

* povrch masiv 6 mm (smrk,borovice,dub,modřín)
* možnost frézování povrchu do hloubky 4 – 5 mm

Model SILENCE

* Protihluková úprava 44 dB ( nemá výplň PUR , upozornění: uvedená hodnota se vztahuje na dodávanou dveřovku,nikoliv na hotové dveře zabudované do stavby – vlivy konstrukce polodrážky, systému těsnění, montáže atd.)

Model PASSIV 0,8

* se zvýšenými tepelně izolačními vlastnostmi
* předpoklad použití do projektů „pasivních domů“

 

Katalog již realizovaných dveří

Grafické návrhy (další možmosti) :