Truhlářství Karel Bauer

Vítejte na našich stránkách

Truhlářství Karel Bauer bylo založeno v roce 1991. Tehdejší provoz byl zaměřen na výrobu stavebních truhlářských výrobků menšího rozsahu a náročnosti podle přání zákazníka

S postupem času byla zvyšována výrobní kapacita, modernizována výroba a tím i kvalita našich výrobků.
V roce 1995, 2000 a 2002 byly byly postupně otevřeny nové výrobní prostory, které jsou vybaveny výkonnými a přesnými stroji. V polovině roku 2003 jsme doplnily náš strojový park o plně automatizovaný dřevoobráběcí stroj VEINIG UNICONTROL 6.
Investice nemalých finančních prostředků do moderního strojového vybavení se ukázala jako velmi perspektivní a pomohla firmě upevnit a zvýraznit své postavení v regionu.

Dnešní produkce je především zaměřena na výrobu dřevěných oken a dveří, v souladu s evropskou normou DIN, typ EURO, vyráběných z vícevrstvých dřevěných lamel.

Pečlivý výběr kvalitních materiálů a dílů taktéž přispívá k vysoké kvalitě našich produktů.

Všechny naše výrobky bez výjimky splňují veškeré požadavky a normy kladené na moderní výplně ve stavebnictví. Mají velmi širokou škálu použití – od moderních, luxusních novostaveb, přes bytovou a průmyslovou výstavbu až po rekonstrukci historicky cenných objektů.

S využitím nových technologií, zařízení a pracovních postupů jsme samozřejmě schopni vyrobit i atypické stavebně-truhlářské výrobky přesně podle přání zákazníka.

Samozřejmostí zůstává i odborná montáž našich výrobků na místě určení.

K vysoké kvalitě našich výrobků velkou mírou také přispívá zručnost a bohatá zkušenost odborně vyškoleného týmu 15 stavebních truhlářů.
Výrobní postupy v našem provozu odpovídají všem platným předpisům EU a jsou doloženy příslušnými osvědčeními, atesty a certifikáty.

Za kvalitu našich výrobků ručíme a poskytujeme nadstandardní záruku.

Vzhledem k pružnosti výroby jsme schopni přizpůsobit se ve velmi krátké době přáním zákazníka téměř ve všech směrech.

O prvotřídní kvalitě našich produktů a služeb se  měla možnost přesvědčit již celá řada spokojených zákazníků z řad renomovaných stavebních firem, stavebních architektů i soukromých osob z celé České republiky i zahraničí.

Naším cílem vždy byl a vždy zůstane spokojený zákazník.

Karel Bauer v.r.
majitel


 

 

Název výzvy: Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy Karel Bauer, s.r.o.

Reg. č.: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012836 

Cíl projektu:

Cílem projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.