Truhlářství Karel Bauer | Žaluzie

Žaluzie

Interiétové žaluzie z hliníku představují moderní životní styl. Nabízíme kvalitní způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel. Díky jednoduchému ovládání horizontálních lamel pomocí řetízku je možné ovlivnit přísun slunečních paprsků. Jediným řetízkem lze vytáhnout a upevnit žaluzii do jakékoliv polohy a zároveň nastavit naklonění lamel.

V nabídce máme několik typů žaluzií v různých barevných variacích.

Nejčastěji používaným typem pro eurookna je žaluzie typu IDK. Horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě bílé, čtyřech dalších barevných variantách nebo čtyřech odstínech imitace dřeva. Stejně barevně laděn je i spodní nosník.

Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech, nebo lamelou o síle 0,21 mm v 59-ti barevných odstínech. Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 9-ti barevných odstínech.

Volitelné Domykatelné provedení lamel zajišťuje překrytí otvorů v lamelách pro vodící pásky. Zabrání se tak průniku slunečních paprsků přes tyto otvory. Žaluzie je ovládaná řetízkem (v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé), který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

Pro více informací o dalších typech žaluzií nás, prosím, kontaktujte.

Další typy žaluzií