Truhlářství Karel Bauer

euro / hliníková okna

opláštění eurookna

Nabízíme okna s hliníkovým překrytím z externí strany okna. Hliníkové překrytí nabízíme na profilech IV78 a IV90. Po domluvě můžeme připravit opláštění profilu IV68.

Takto provedené okno je bezmála na celý život staby bez nutnosti renovace povrchové úpravy okna.

Na trhu existují okna dřevohliníková se zasklením do hliníku a okna, které se dají díky programu výrobce opláštění aplikovat na konstrukci eurookna bez nutnosti investice do potřebných nástrojů, ale při zachování podstaty věci a to zachovat povrchou úpravu a prodloužit životnost okna na neurčito. Tento výrobek Vám dává široký výběr užití a možnosti, která by u standardních eurooken nešli.

Kombinace

Hliník je ideální materiál pro ochranu dřeva. Dokonalá spojovací technika AltoNova® - úchyty z kvalitní umělé hmoty - umožňuje přenášení rozdílných rozměrových deformací dřeva a hliníku. Zadní odvětrávání prostoru mezi oběma materiály zamezuje kondenzaci vody. Díky tomuto ideálnímu spojení obou materiálů mají tuzemské druhy dřeva ve stavebnictví opět slibnou budoucnost.

1 ) široký výběr barev externího opláštění vč.barevného vzorníku RAL

2 ) povrchová úprava na vnitřní straně může být v naprosto v přírodním odstínu ( olej,moření a lak)

3 ) vysoká odolnost povrchové úpravy hliníkového překrytí

4 ) lze namontovat na již zabudovaná okna

U tohoto typu lze vyrobit a dodat :

PSK Portál - posuvně sklopné výplně, FS Portál - systém skládací (harmonika) výplně, HS Portál - posuvně zdvižný

 - zde je možné prohlédnout si barevné provedení hliníkového opláštění

 

Díky dlouhé životnosti a vynikající tepelné izolaci jsou výsledné celkové náklady (cena, náklady na údržbu, úspora díky energetické bilanci, ...) mnohem nižší než by se dalo očekávat.

profil okna IV90 v řezech  :